Muradiye’de düzenlenen liselerarası futbol turnuvasının şampiyonu İmam Hatip Anadolu Lisesi oldu.

 
Sporun ve sporcunun yanında olan Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Harun Yücel, ilçede sportif faaliyetlere devam ediyor. 
 
Muradiye ilçesi spor, sanat ve kültürel faaliyetler ile anılmaya devam ediliyor. Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yücel, spora ve sporcuya verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. Muradiye Kaymakamlığı ve Muradiye Belediyesi Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında liselerarası futbol turnuvası düzenledi. Turnuvaya Muradiye Alpaslan Fen Lisesi, Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi, İmam Hatip Anadolu Lisesi ve Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi katıldı. Müsabakada ilk üçe giren takımlara ödül ve çeşitli hediyeler verildi. 
 
Turnuvanın final maçını kaymakam Sayın Yücel’in yanı sıra, karakol komutanı Evren Kaptan, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Vanlı, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci izledi. Turnuvanın şampiyonu olan İmam Hatip Anadolu Lisesi’ne ödülünü Sayın Yücel verdi. İkinci olan Alpaslan Fen Lisesi’ne ödülünü karakol komutanı Evren Kaptan verdi. Nizamettin Aktaş Anadolu Lisesi ise turnuvanın üçüncü takımı oldu. Ödülünü Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Vanlıdan aldı.