MURADİYE AİLE DESTEK MERKEZİN’DE KADINLAR GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI
 
Muradiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde kurulan Aile Destek Merkezi’nce (ADEM), Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Harun Yücel’in eşi Sayın Serap Yücel ve Binbaşı Evren Kaptanın eşi Sayın Feride Kaptan ile SYDV Müdürü Nurettin Yavrutürk ve çok sayıda kadın katıldı.
 
Coşku ile kutlamanın yapıldığı etkinliğe, Muradiyeli kadınlar  tarafından yoğun bir katılım sağlandığı dikkatlerden kaçmadı.
Sergisi yapilan el emeği göz nuru ürünlere büyük ilgi gösterildi.
 
Serginin açılışını yaptıktan sonra ürünlerin sergilendigi standları ziyaret eden Yücel, hanımların kurs aldığı  sınıfları tek tek ziyaret edip,kadınlara karanfiller dağıtarak, her birinin dünya kadınlar gününü kutladı.
 
Kadınlarımız ve çocuklarıyla keyifli sohbetler edip, kadınlarin dertlerini, sorunlarını dinleyen ve taleplerini degerlendiren Yücel, boyle geniş bir katilimin olmasindan ve gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sayın yücel ve konuklar,   sohbetlerinin ardından, mutfak sanatları kursiyerleri tarafından hazırlanan ikramlıklar eşliğinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  pastası keserek keyifli bir çay saati gecirdi.