Kaymakamımız Sayın Mehmet Fatih ÇELİKEL faaliyete geçen Muradiye Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binasına giderek Doktor ve Hastaları ziyarette bulundu
         Sayın Kaymakamımız ilçemizde hizmete girmiş olan 50 yataklı Muradiye Devlet Hastanesini 26 Şubat Cuma günü Hastanemiz Başhekimi Barış AKARSU’ yu makamında ziyaret etti.  Kaymakamımız Sayın Mehmet Fatih ÇELİKEL ve  Hastane Başhekimi Barış AKARSU ile birlikte hastane personeline ve hastanede bulunan Muradiye halkına hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Muradiye Devlet Hastanesi Yeni ek binası 50 yataklı kapasitesiye sahip olup,. Hastanenin  23 odası çift kişilik, 4 odası tek kişilik  olup  tüm odaları WC’li ve duşludur. Hastanemizde Genel Cerrahi Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği , Göz Polikliniği,  Dahiliye Polikliniği, Çocuk Polikliniği ve Kadın Doğum Poliklinikleri  hizmet vermektedir.
Sayın Kaymakamımız  gerekli incelemelerde bulunduktan sonra hasta ve yakınlarına acil şifalar temennilerinde bulunarak hastanemizden ayrılmıştır.